GALERIE

SVATBA Peťka & Zbyněk

6.4.2019, zámek Holíč

Tihle dva budou navždy ti, kteří se nebáli a jako první svěřili do mých rukou celý jejich svatební den. Byla to výzva, ale ty já miluju! Svatba se konala na zámku v Holíči, zajišťovala jsem kompletní výzdobu, pomáhala s konceptem svatby a vázala veškeré květiny. A jako bonus jsem si rovnou střihla i koordinaci celého dne. Děkuji za tuhle možnost, protože lepší start do svatebního světa jsem si nemohla přát.

SVATBA Lucie & Lukáš

1.6.2019, penzion Roseta

Pro Lucku a Lukáše jsem zajištovala kompletní výzdobu jejich dne, včetně online konzultací a poradenství. Svatba se konala na penzionu Roseta na Radějově a jejich den zachytila úžasná fotografka Markétka Košuličová. Tak koukněte, protože tento sladký bar byl opravdu pecka!

SVATBA Žaneta & Josef

7.7.2017, Vinařský penzion André

Moje srdcová záležitost. Jak by taky ne, když naší svatbou to všechno začalo. Po naší svatbě jsem se začala pohrávat s myšlenkou, že bych se svatbám ráda věnovala i dále. Nechtěla jsem se smířit s faktem, že jsem se vdala a tím to pro mě hasne. Vzala jsem si toho nejskvělejšího kluka pod sluncem, který mě ve všem obrovsky podporuje, a tak jsem se rozhodla šířit lásku a být tu pro vás. Už to budou 4 roky, ale jakoby to bylo včera, co jsem s pomocí našich nejbližších dokázala uskutečnit svou vysněnou oslavu lásky!