SVATBY

EVENTY

EDITORIALY

F.A.Q.

Na co se mě často ptáte.

Svatby jsou pro mě prioritou, zajišťuji např. kompletní výzdobu svatebního dne, vážu květiny, dekoruji obřadní místo nebo třeba sladký bar. Nabízím také koordinaci a konzultace. Ráda však zorganizuji i např. rozlučku se svobodou. Nebráním se jakékoliv challenge! Co třeba secret proposal? 

Cenu jako takovou nelze dopředu jednoznačně určit. Záleží na spoustě detailů a požadavcích. Základem je stanovit si rozpočet, který jste ochotni vynaložit. Na základě nastínění vašich představ a požadavků vám ráda připravím orientační cenovou kalkulaci, abychom mohli s jednotlivými cenovými položkami pracovat. Cena se tedy může pohybovat různě, ale vždy se snažím vámi stanovený budget dodržet a hlavně respektovat. 

Možné to samozřejmě je, ale zde záleží na spoustě faktorech, hlavně tedy na časovém harmonogramu a náročnosti celé svatební výzdoby. Jelikož se svatební výzdoba z větší části realizuje den před svatbou, v den samotné svatby se pak již můžu věnovat jejímu focení.

Tady platí zlaté pravidlo čím dříve, tím lépe. Samozřejmě hodně záleží na termínu, který poptáváte. Letní měsíce jsou nejžádanější, takže je fajn ozvat se klidně i rok dopředu.

Focení je mou obrovskou vášní, a tak když zrovna žádnou svatbu nedekoruji, tak alespoň fotím. Nicméně svatby nejsou mé jediné zaměření, ráda s vámi vyrazím i na obyčejnou procházku, při které zachytím milé rodinné chvíle, neopakovatelné období s bříškem nebo třeba lásku dvou krásných lidí.