O MNĚ

Ahoj, jmenuji se Žaneta!

Jsem snílek, miluju přírodu a všechno co nabízí, neustále koukám kolem sebe a hledám inspiraci. Svůj foťák tahám pořád s sebou, i když má pěkných pár kilo. Miluju dělat lidi kolem sebe šťastnými a strašně ráda budu i u vašeho životního příběhu. Nechci být jen někdo, kdo vyzdobí vaši svatbu a půjde domů, chci se stát součástí vašeho příběhu, vaší kamarádkou, napojit se na vás. Budu tu pro vás nejen ve váš svatební den, ale i v čase plánování a při přípravách. Uvědomuji si důležitost okamžiku a všechno to úsilí, které tento den skrývá, a proto si obrovsky vážím každičké důvěry, kterou do mě vkládáte. Ať už jako do koordinátorky nebo fotografky.

Šířit lásku jsem se rozhodla ihned poté, co jsem si vzala toho nejlepšího kluka pod sluncem. Navíc jsem mámou úžasné holčičky Terezky, jejíž energie mě neskutečně žene vpřed. Nemám žádnou školu (kromě titulu v ekonomickém oboru), ale všechno, co tvořím, dělám srdcem a s obrovskou dávkou lásky. 

Ráda cestuji a poznávám zajímavá místa, miluju rajskou od mámy a dobrou kávu a moc ráda si na ni s vámi zajdu a poslechnu si váš příběh.

S láskou, Žaneta

Šířit lásku jsem se rozhodla ihned poté, co jsem si vzala toho nejlepšího kluka pod sluncem. Navíc jsem mámou úžasné holčičky Terezky, jejíž energie mě neskutečně žene vpřed. Nemám žádnou školu (kromě titulu v ekonomickém oboru), ale všechno, co tvořím, dělám srdcem a s obrovskou dávkou lásky. Ráda cestuji a poznávám zajímavá místa, miluju rajskou od mámy a dobrou kávu a moc ráda si na ni s vámi zajdu a poslechnu si váš příběh.  

S láskou, Žaneta

F.A.Q.

Na co se mě často ptáte.

Svatby jsou pro mě prioritou, zajišťuji např. kompletní výzdobu svatebního dne, vážu květiny, dekoruji obřadní místo nebo třeba sladký bar. Nabízím také koordinaci a konzultace. Ráda však zorganizuji i např. rozlučku se svobodou. Nebráním se jakékoliv challenge! Co třeba secret proposal? 

Cenu jako takovou nelze dopředu jednoznačně určit. Záleží na spoustě detailů a požadavcích. Základem je stanovit si rozpočet, který jste ochotni vynaložit. Na základě nastínění vašich představ a požadavků vám ráda připravím orientační cenovou kalkulaci, abychom mohli s jednotlivými cenovými položkami pracovat. Cena se tedy může pohybovat různě, ale vždy se snažím vámi stanovený budget dodržet a hlavně respektovat. 

Možné to samozřejmě je, ale zde záleží na spoustě faktorech, hlavně tedy na časovém harmonogramu a náročnosti celé svatební výzdoby. Jelikož se svatební výzdoba z větší části realizuje den před svatbou, v den samotné svatby se pak již můžu věnovat jejímu focení.

Tady platí zlaté pravidlo čím dříve, tím lépe. Samozřejmě hodně záleží na termínu, který poptáváte. Letní měsíce jsou nejžádanější, takže je fajn ozvat se klidně i rok dopředu.

Focení je mou obrovskou vášní, a tak když zrovna žádnou svatbu nedekoruji, tak alespoň fotím. Nicméně svatby nejsou mé jediné zaměření, ráda s vámi vyrazím i na obyčejnou procházku, při které zachytím milé rodinné chvíle, neopakovatelné období s bříškem nebo třeba lásku dvou krásných lidí.