O MNĚ

Ahoj, jmenuji se Žaneta!

Říká se, že jsem člověk se srdcem na správném místě, často neumím říkat ne, což se mi ne vždy vyplácí. Na druhou stranu se pokaždé snažím splnit, co na očích vidím. 

Mou vizí je plnit vaše sny a přání, ukázat vám, jak úžasné a nevšední svatby dokážou být! Nechci být jen někdo, kdo vyzdobí vaši svatbu a půjde domů, chci se stát součástí vašeho příběhu, vaší kamarádkou, napojit se na vás. Budu tu pro vás nejen ve váš svatební den, ale i v čase plánování a při přípravách. 

Každá svatba je jedinečná a je potřeba k ní také tak přistupovat, proto se vždy snažím naplánovat pro vás vše do posledního detailu.  Uvědomuji si důležitost okamžiku a všechnu tu lásku, kterou tento den skrývá, a proto si obrovsky vážím každého z vás a především vaší důvěry, kterou do mě vkládáte.

Šířit lásku jsem se rozhodla poté, co jsem si vzala toho nejlepšího parťáka do života. Jsem mámou úžasných holčiček Terezky a Stelinky, jejichž energie mě neskutečně žene vpřed. Vše, co tvořím, dělám srdcem a s obrovskou dávkou lásky. 

Miluju dobrou kávu a moc ráda si na ni s vámi zajdu a poslechnu si váš příběh.

S láskou, Žaneta

Šířit lásku jsem se rozhodla ihned poté, co jsem si vzala toho nejlepšího kluka pod sluncem. Navíc jsem mámou úžasné holčičky Terezky, jejíž energie mě neskutečně žene vpřed. Nemám žádnou školu (kromě titulu v ekonomickém oboru), ale všechno, co tvořím, dělám srdcem a s obrovskou dávkou lásky. Ráda cestuji a poznávám zajímavá místa, miluju rajskou od mámy a dobrou kávu a moc ráda si na ni s vámi zajdu a poslechnu si váš příběh.  

S láskou, Žaneta

F.A.Q.

Na co se mě často ptáte.

Pomáhám s celkovou organizací svatebního dne, zajišťuji kompletní výzdobu, vážu květiny. Nabízím také koordinaci svatebního dne a konzultace. Ráda však zorganizuji i např. rozlučku se svobodou.  

Zde záleží hlavně na vašich požadavcích. Základem je stanovit si rozpočet, který jste ochotni vynaložit a od kterého se bude odvíjet veškeré plánování. Po nastínění vašich představ a požadavků vám připravím orientační cenovou kalkulaci, na základě které můžeme s jednotlivými cenovými položkami pracovat. Cena se tedy odvíjí od časové náročnosti, kdy svatební přípravy mohou trvat 10 nebo i 50 hodin.

Tady platí zlaté pravidlo čím dříve, tím lépe. Samozřejmě hodně záleží na termínu, který poptáváte. Letní měsíce jsou nejžádanější, takže je fajn ozvat se klidně i rok dopředu.

Ano, nabízím i zapůjčení svatebních dekorací. Napište mi a já vám ráda zašlu podrobnější informace.

Přepnout – obsah