SVATBY

VÝZDOBA A DESIGN

Může se stát, že máte představu, jak by měl váš den vypadat, ale nevíte, jak celý tento den uchopit. Ráda vám s plánováním pomůžu, navrhnu celkový koncept, doporučím ty nejlepší svatební dodavatele, připravím ukázkový moodboard. Nabízím online poradenství a konzultace. Ve váš den zajistím kompletní výzdobu svatebního místa tak, abyste se o nic nemuseli starat. To vše podle vašich představ.

KOORDINACE

Dohlédnu na průběh celého dne tak, abyste si mohli naplno užít každý moment tohoto dne a oslavit tak vaši lásku bez zbytečných starostí a v kruhu svých nejbližších. Ráda se stanu součástí vašeho příběhu, vaší kamarádkou, která vám bude k dispozici a po ruce v každé důležité chvíli.

KVĚTINY

Nasbírám pro vás luční kvítí, květiny z moravských zahrádek a nebo od poctivě vybraných dodavatelů a uvážu pro vás ty nejvoňavější kytičky jaké jen jdou. Ráda se postarám o kompletní květinovou výzdobu, uvážu kvítí pro nevěstu, maminky, družičky, vyzdobím obřadní místo, sladký bar nebo třeba jen uvážu voňavý věneček do vlasů.